Pomáháme, inovujeme a šetříme čas i náklady

Správně vydefinovat priority a směřování firmy
+ Správně vydefinovat priority a směřování firmy - zejména pro menší firmy a startupy je určení priorit klíčovou činností, od které se odvíjí celé plánování.
Vybudovat na trhu silný brand, stategii rozvoje a komunitu
+ Vybudovat na trhu silný brand, stategii rozvoje a komunitu - budujeme s vámi komunitu zákazníků využívajících Vaše produkty as tím v ruku v ruce branding celé značky.
Zanalyzovat konkurenci a vyniknout
+ Zanalyzovat konkurenci a vyniknout - zanalyzujeme konkurenci, její slabá a silná místa a zároveň postavení na trhu. Najdeme spolu nové možnosti, jak vyniknout.
Přetvořit nápad v užitečný produkt
+ Přetvořit nápad v užitečný produkt - Váš nápad zpracujeme, vytuningujeme a převedeme do produktu, který nemá problém vydělávat a podporovat další činnosti spojené s vašim podnikáním.
Rozšířit portfolio služeb a inovovat
+ Rozšířit portfolio služeb a inovovat - inovace jdou ruku v ruce s technologickým posunem naší společnosti. Pomůžeme vám najít prostory, kde, co a jak inovovat.
Odstranit přebytečné náklady, zvyšovat efektivitu<
+ Odstranit přebytečné náklady, zvyšovat efektivitu - optimalizací procesů nebo jejich automatizací je možné snížit náklady i o 50% a zahrnout nové metody i do budoucího rozvoje firmy.

Tvořte a naučte se s námi

Prodávajte Vaše produkty s námi

Prodávat

Naučíme vás, jak budovat produkty, které prodávají. Vytvořit si uživatelskou komunitu, důvěryhodnost produktu a jeho digitální podobu online, která vydělává i bez předražené reklamy.

Inovujte služby a produkty. Design pro Vaše uživatele

Inovovat/Designovat

Pomáháme s pohledem na různé produkty/problémy z jiného a nezaujatého úhlu. Děláme různé workshopy produktového brainstormingu, směrování firmy a pochopení základních inovačních technik.

Optimalizaca nákladů

Optimalizovat

Prostor na optimalizaci se najde vždy. Pomáháme najít slabá místa, která zbytečně zabírají náklady na budget, čas a zaměstnance a následně je spolu zautomatizujeme nebo zoptimalizujeme.

Inteligentně, bezpečně a postupnými kroky

1. Analýza současného stavu - na startu se setkáme a zanalyzujeme současný stav firmy/projektu/týmu. Zrevidujeme stav Vašeho podnikání, Vaše očekávání, náklady a konkurenci.


2. Vydefinování potřeb - po úvodní analýze spolu vydefinujeme potřeby/problémy a možnosti realizace nebo jejich odstranění. Součástí je i dlouhodobý strategický plán naplnění cíle, cenový a časový odhad.


3. Návrh řešení - vyhotovíme řešení, které je možné zrealizovat v daném budgetu. Řešení vždy obsahuje dlouhodobý plán v rámci let a možnosti neustálého rozvoje.

Online strategie a rozvoj produktu

4. Vydefinování milníku - společné vydefinujeme první milník, kterého chceme dosáhnout, včetně konkrétních kroků, odpovědností a osob potřebných k jeho naplnění.


5. Společná práce na naplnění cíle - práce na naplnění cíle, během níž probíhá pravidelná kontrola ve sprintech a validace týmem odpovědným za kontrolu a kvalitu. Průběžné menší změny vyplývající z práce se zapracovávají dle potřeby projektu.


6. Vyhodnocení úspěšnosti a další rozvoj - vyhodnocení výsledného produktu/projektu z pohledu kvality, času, ceny a efektivity. Na základě toho se přechází k rozvoji nebo následnému vzdělávání dle potřeby projektu.

Strategický poradca a plánovanie dlhodobej stratégie firmy

Poskytneme vám strategického poradce

NEZAUJATÝ EXTERNÍ POHLED NA PROBLÉM

Je jedno, zda podnikáte delší dobu, nebo zakládáte nový startup, či projekt. Mnohokrát jsou členové týmu poměrně úzce zahledění do problematiky, kterou žijí. Pomáháme nahlížet na problémy z větší perspektivy.

INOVACE A DLOUHODOBÝ PLÁN

Na budování dlouhodobých strategických plánů se specializujeme. Sledujeme trendy na trhu a umíme se ponořit do jakéhokoliv problému v každém odvětví. Neustále přinášíme Vašemu podnikání různé nápady jak vyniknout.

Vývojáři v clouduVývojáři v cloudu - naši vývojáři jsou dostupní dle potřeby daného projektu. Máte zaručený support kdykoliv v případě výpadku služby.
Součást Vašeho týmu a projektuSoučást Vašeho týmu a projektu - víme, že ne vždy je efektivní vše řešit externě na dálku, proto můžeme spolupracovat i s Vámi a Vaším týmem.
Ondřej Mařík

Architekt/Vývojář

Ondra Mařík

Tomáš Habrman

Konzultant

Tomáš Habrman

Svetlana Margetová

IT Analytik / UI Designér

Sveťa Margetová

Ukázky naší práce, kdy jsme klientům pomohli s

Rozvoj eshopu a webu pro Čajovnu Setkání - Praha

Inovacemi a rozvojem


Co? Pro koho?

Pro Karla z Čajovny Setkání vyvíjíme více produktů - webové stránky, eshop a implementujeme dle potřeby různé nápady. Čajoven je v Praze poměrně dost, proto jsme s ním přemýšleli, co jiné přinést na trh. Vymysleli jsme mobilní aplikaci na degustace a další funkce, které uvítá mnoho uživatelů.

Mobilní aplikace umožňující spravovat výpočty léků

Vývojem interní mobilní aplikace


Co? Pro koho?

Pomáhali jsme s vývojem tabletové aplikace v oblasti eHealth, umožňující spravovat výpočty léků a tím efektivněji plánovat ceny a zásoby. Řešení obsahuje mnohé typy výpočtů, které na sebe navazují, čímž šetří mnoho času makléřům i lékárnám. Ušetřený čas je možné využít k efektivnějšímu plánování a řízení.

Vybudování nového produktu a komunity pro alchymisty

Vybudováním nového produktu


Co? Pro koho?

Nebojíme se výzev a proto jsme odkývli ano zajímavému projektu - vytvoření webové stránky a komunity platících zákazníků v oblasti alchymie. Byl to oříšek, ale podařilo se nám pochopit potřeby cílové skupiny, poskytnout jim to, co potřebují a s klientem zapracovat dlouhodobý plán.